Benefity

Doskonale wiemy, że miarą sukcesu firmy jest kapitał ludzki. Dbamy o naszych pracowników aby komfort ich pracy był jak największy. Swoim pracownikom proponujemy szereg benefitów, tj.:

 • Stabilne warunki zatrudnienia

  Zapewnienie pracownikom stabilnych i bezpiecznych warunków pracy to dla nas priorytet. Zapewniamy umowę o pracę, wynagrodzenie wypłacane na czas, a dla pracowników budów atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników prowadzonej inwestycji.

 • Karta Multisport

  Aktywność fizyczna to nie tyko sposób na spędzanie wolnego czasu, to także czynnik niezbędny do utrzymania właściwej kondycji fizycznej, psychicznej oraz zapewnienia niezbędnej odporności. W ramach promocji zdrowego trybu życia zapewniamy pracownikom Kartę Multisport z częściowym dofinansowaniem przez Pracodawcę.

 • Opieka medyczna

  Zdrowie naszych Pracowników jest dla nas priorytetem. Pracownikom oraz członkom ich rodzin zapewniamy prywatną opiekę medyczną z częściowym dofinansowaniem przez Pracodawcę.

 • Ubezpieczenie na życie

  Dobro i bezpieczeństwo Pracowników oraz ich rodzin jest dla nas kluczowe. W ramach specjalnego programu ubezpieczeniowego przygotowanego dla firmy pracownicy mogą wykupić na korzystnych warunkach ubezpieczenie na życie.

 • Ścieżka rozwoju

  Pracownicy INSTAL Warszawa S.A. stale poszerzają swoją wiedzę i umiejętności. Koledzy z dłuższym stażem zawodowym chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z nowymi pracownikami aby łatwiej było im odnaleźć się w nowym środowisku pracy. Wspólnie dbamy o wzajemny rozwój i poszerzanie kompetencji, a to sprzyja awansom.

Install