Aktualności

Na budowie też może być pięknie
Instal Warszawa w ramach projektu pod nazwą Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Elblągu prowadzi prace związane z rozruchem, przebudową i rozbudową kolejnych obiektów.
Czytaj więcej
EC Pruszków – podpisanie umowy
W dniu 15.11. 2021 konsorcjum Instal Warszawa S.A. oraz Energy Solutions Sp. z o.o. podpisało korespondencyjnie z PGNIG Termika S.A. umowę na realizację zadania: BUDOWA MASZYNOWNI SILNIKÓW GAZOWYCH WRAZ Z INSTALACJAMI I GOSPODARKAMI POMOCNICZYMI ORAZ POWIĄZANIAMI DO INFRASTRUKTURY ZAKŁADU W EC PRUSZKÓW
Czytaj więcej
Marki – bliżej niż dalej
W ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Zadanie 3 – Budowa stacji obsługi samochodu specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji w Markach” prowadzone są prace na wszystkich frontach.
Czytaj więcej
WKF pnie się w górę
W ramach zadania: Budowa i przebudowa linii osadowo-gazowej, węzła odwadniania i zagęszczania osadu oraz stacji kogeneracji dla oczyszczalni ścieków w Chrzanowie Dużym realizowane są prace na trzech zadaniach kontraktowych. Obecnie trwają prace związane z budową obiektów żelbetowych tj. pompowni osadu zagęszczonego i niezagęszczonego, oraz komory fermentacyjnej.
Czytaj więcej
Z każdym dniem coraz lepiej
Na oczyszczalni ścieków w Łomży z każdym dniem coraz lepiej i bliżej do uzyskania efektu końcowego modernizacji.
Czytaj więcej
OS Mogilno – dzieje się!
Na oczyszczalni ścieków w Mogilnie dzieje się!
Czytaj więcej
Spalarnia RDF w Krośnie – domknięcie obiegu
W dniu 21.09.2021 Krośnieński Holding Komunalny podpisał umowę z konsorcjum firm Instal Warszawa (lider) i Dalkia Wastenergy (partner), które wybuduje w Krośnie Blok Energetyczny opalany paliwem wytworzonym na bazie pozostałości z sortowania odpadów komunalnych.
Czytaj więcej
Poprawiamy jakość powietrza w Warszawie
W ramach Projektu „Optymalizacja pracy warszawskiej sieci ciepłowniczej na terenie Miasta Stołecznego Warszawy w celu ograniczenia emisji dwutlenku węgla i poprawy efektywności energetycznej poprzez włączenie do systemu układów mikrokogeneracji” Instal Warszawa jako generalny wykonawca zaprojektował dwa zespoły małej kogeneracji o mocy elektrycznej 0,999 MW w Warszawie zespół nr 1 przy ul. Nocznickiego – dzielnica Bielany oraz zespól nr 2 przy ul. Jutrzenki – dzielnica Wochy.
Czytaj więcej
OŚ Elbląg - montaże technologiczne
Trwa przebudowa i rozbudowa kolejnych obiektów technologicznych na oczyszczalni ścieków w Elblągu. W chwili obecnej zmodernizowane zostały dwie pompownie: pompownia osadu nadmiernego, , pompownia osadu wstępnego zagęszczonego , trwają prace na pompowni odcieków oraz pompowni osadu przefermentowanego.
Czytaj więcej
Pompownia Powiśle II – kluczowe elementy na ukończeniu
W ramach zadania „Przebudowa przepompowni ścieków Powiśle II wraz z infrastrukturą towarzyszącą” realizowanego przez Instal Warszawa dla MPWiK Warszawa kontynuowane są prace związane z generalną modernizacją obiektu.
Czytaj więcej